Informace o podniku 

V klidném, mírumilovném nekuřáckém prostředí Vám nabídne zhruba padesát čajů nejrozmanitějších druhů a chutí z celého světa a přibližně padesát druhů regionálních vín vinařů z litoměřické a mělnické vinařské podoblasti. V nabídce je také řada zajímavých rozlévaných vín rovněž od místních vinařů. Cílem je propagace regionálních vín, která jsou jedinečná pologou zdejších vinic a precizní prací místních vinařů. Tomu odpovídají ceny nabízených vín, které jsou na maloobchodní úrovni, mnohdy ještě nižší. Zakoupené víno si můžete odnest s sebou, nebo jej lze zkonzumovat při poslechu kvalitní hudby v přátelském prostředí čajovny. K vínu i čaji nabízíme obložená prkénka s kvalitními čerstvými potravinami. Interiér je multifunkčně zřízen tak, aby v podniku bylo možné realizovat nejrůznější akce od narozeninových oslav přes výstavy fotografií až po koncerty a další náročnější akce. Kromě čajů a vín lze v nabídce nalézt široké spektrum alkoholických i nealkoholických nápojů. nabídka lihovin má jak klasické položky, tak netradiční drinky, se kterými se nelze snadno setkat.


Historie stránek:

Tento web se postupně rodí od posledních červencových dnů roku 2009. Stalo se tak díky spřátelenému podniku - Hospůdky U přívozu v Malých Žernosekách a díky Renému, který přívozu vytvořil prezentaci zde. V Čajovně se totiž netušilo, že existuje webnode.cz, kde lze vytvořit vlastní stránky netěžce.


V Čajovně se podařilo (snad) úspěšně realizovat řadu zajímavých akcí. Nejrůznější oslavy, žal párty, projekce, výstavy fotografií, autorská čtení regionálních umělců i koncert známého písničkáře a bojovníka proti komunismu Jaroslava Hutky.